Yaratık ve Yetenekler ile ilgili eksiklikler ve Öneriler.
Konu Sahibi: yalcintr, Kategori: Açık Beta Öneriler, 7 Yorum, 1119 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kayra Online Üyesi
*
15
Konular
0
Rep Puanı
01-29-2021, 11:37 PM (En son düzenleme: 01-29-2021, 11:50 PM yalcintr.)
Merhaba arkadaşlar,

Kapalı betada uzun saatler geçirmiştim açık betaya yeni katılabildim ve gördüğüm birkaç eksikliği öneri olarak sunmak istedim.

1.) Yaratıkların karakterimize vurma ses efekti her yaratıkta aynı şöyleki ( Görkemli bir yaratık bize vururkende 1 level bir yaratık bize vururkende aynı ses efekti var)

2.) Biz Yaratıklara Yetenek atarkende keza tüm yetenekler aynı sesi çıkarıyor örnek vermek gerekir ise ;
*Buz yeteneği vururken buz efekti sesi
*Ateş yeteneği vururken ateş efekti sesi
*Elektrik yeteneği vururken elektrik efekti sesi olmalı yeteneklerimizde.

3.) Şehirler dışında müzik yok eğer spotify dan müzik dinlemiyorsak bir süre sonra o sessiz ortamda sadece birbirinin aynı olan yetenek seslerini duymaktan sıkılabiliyoruz.

4.) Yaratıklara yaptığımız skillerin yan etkisi olarak yanma, buz kesme, donma, elektrik şok gibi anormal durum etkileri oyunda yaratıklara işlemiyor bunlar getirilmeli diye düşünüyorum,
Evet yaratığıa çok güzel bir meteor ,şimşek, buz gibi skiller atıyoruz ama ne yaratıklar yanma durumuna ne donma veya buz kesme nede elektrik şoku durumuna girmemesi bir eksiklik var dedirtiyor yetenekde. " Aşağıya resim ekledim daha iyi anlamanız için "

Oyun artık gerçekten güzel noktalara gelmek üzere kapalı betadaki bir çok eksiklik giderilmiş , eminim dahada güzel olucaktır.
Kayra Online Üyesi
*
15
Konular
0
Rep Puanı
01-31-2021, 11:34 AM (En son düzenleme: 01-31-2021, 11:35 AM yalcintr.)
Umarım dikkate alırsınız gerçekten ufak detay gibi dursada benim en çok gözüme çarpan bu noktalardı. Bir çok mmorpg sever oyuncu için bunlar çok önemli detaylardır. Bu sesler ve efektler, durum etkileri gibi detaylar bizi oyunun içinde hissetmemizi daha çok sağlıyor , bu şekilde kaldığı sürece oyunun tam olarak içine giremiyorsunuz hep bir eksiklik olduğunu düşündürüyor.
Kayra Online Üyesi
*
13
Konular
0
Rep Puanı
01-31-2021, 12:12 PM
Katılıyorum ama büyücü için geçerli, Büyücü diğer sınıflara göre hala üstün. Okçuda zehir skili olabilir, şifacıdaki zehir skilleri hedefi ciddi anlamda zehirlemeli, savaşçı veya muhafızda bazı yetenekler kanama etkisi bırakabilir.
Kayra Online Üyesi
*
15
Konular
0
Rep Puanı
03-18-2021, 09:40 PM (En son düzenleme: 04-23-2021, 01:26 PM yalcintr.)
Oyunun oyun yapan her zaman küçük detaylar olmuştur , ne kadar özenildiğini ve oyuna değer verildiğini bu noktalar ön plana çıkarır.
Kayra Online Üyesi
*
15
Konular
0
Rep Puanı
04-23-2021, 01:27 PM
Her güncelleme geldiğinde bakıyorum önerilerim dikkate alınmış mı diye Smile) ama elbette HAYIR Smile
Moderatör
*
38
Konular
2
Rep Puanı
04-23-2021, 11:46 PM (En son düzenleme: 04-28-2021, 01:35 AM Bosluk.)
Merhabalar,

Bahsetmiş olduğunuz önerileriniz ilgili birimlere iletilecektir. Destek ve önerileriniz için teşekkür ederiz.

İyi forumlar dilerim.
Kayra Online Üyesi
*
15
Konular
0
Rep Puanı
07-21-2021, 07:28 PM
Bu konumun üstünden 6 ay geçmesine rağmen tek bir sorun bile giderilebilmiş değil Smile umarım yakındır diyorum.
Moderatör
*
38
Konular
2
Rep Puanı
07-25-2021, 06:41 AM
Merhaba

Belirtiğiniz konularla ilgili çalışmalarımız var fakat uzun sürecek işlemler olduğundan öncelik sıramız, Hata - eksik - iyileştirme diye gitmeye çalışıyoruz.

Önerileriniz için tekrardan teşekkürler.

iyi forumlar

Foruma Git: