Muhafızın hali
Konu Sahibi: Sayonara, Kategori: Muhafız, 6 Yorum, 624 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kayra Online Üyesi
*
2
Konular
0
Rep Puanı
02-05-2021, 09:38 PM
Güçlü olanı daha güçlü yapma politikasında "güçlü olmak için premium çekin o zaman" diyen Kayra yönetimi gayet mükemmel yol izledi.

Oyundan aldığımız zevk uüzde 70 azaldı ve bu çok ciddi bir rakam
Kayra Online Üyesi
*
1,075
Konular
0
Rep Puanı
02-05-2021, 09:50 PM
[COLOR=rgb(84, 172, 210)]Sonuna kadar katılıyorum arkadaşa bende bir süre oynamamayı düşünüyorum. Hiç muhafız oynamamış bir kişi zindanda ne yapabilirki? Acemi bir muhafız oyuncusu olarak oynanmaz olmuş![/COLOR]
Kayra Online Üyesi
*
1
Konular
0
Rep Puanı
02-06-2021, 01:30 PM (En son düzenleme: 02-06-2021, 01:30 PM kdrkaradag.)
Tek işe yarayan Hedef Saptırma vardı onuda mahfettiler

Güle güle kayra online
Kayra Online Üyesi
*
47
Konular
0
Rep Puanı
02-06-2021, 02:34 PM
Hala oyuna şu aşamada para yatıran insanları anlayamıyorum. Sanırım yönetim şu an maddi kazançlarından dolayı her şeyin güllük gülistanlık olduğunu düşünüyor. Okçunun yediği nerften bu yana gelen tüm güncellemelerde oyun oynama sürem her seferinde biraz daha azaldı ve azalmaya devam edecek. Hatta belki 0 a inecek. Şahsen oyun tam olarak oturana kadar para yatırmayı düşünmüyorum . Şimdi diyecekler sen yatırmazsan yatırma ,oyunu kapat oynama diye. Ama taa kapalı beta öncesinden beri takip ediyorum, kapalı beta kapanana kadar da aralıksız oynadım. Oyunu benimsedim, hatta arkadaşlarımı bile başlattım. Bu oyunun gelişmesini gerçekten çok istiyorum.Fakat şu ana kadar hala bir arpa boyu yol alınmış değil.
Kayra Online Üyesi
*
20
Konular
0
Rep Puanı
02-11-2021, 11:31 PM
Buldozer HS isteyenlere artık öyle bir yeteneğim yok onu unutun dıyorum arada atarsam atıyorum pek bir işe yaramıyor zaten
kadimi normalde sifacısız 4 kişi bile geçiyordum simdi 2 kişi bile geçilmez hale geldi
1 keresinde 10 kişi 3 sifa girdik oyundan sogudum alt f4 çektim bilgisayarı kapattım oyundan acayip soğuttular insanı
muhafızız ama tanklık yapamıyoruz zor ve kadim de örümcekler hayvan gibi koşuyor. birde oyun buga giriyor yetenek kullanamıyoruz. sersemletici kalkanı atmayınca 10 sn de yerdeyiz biz ölünce bütün takım yerde Smile
Kayra Online Üyesi
*
103
Konular
0
Rep Puanı
02-12-2021, 10:49 PM
Ben zamanında dediğimde, bazı sözde elite lonca üyeleri - 3-4 günde lvl 70 olan kişilerden bazıları söyle diyordu: "Muhafız baba karakter, muhafız çok güçlü" gelin görün, loncada sadece kendi tayfaları ile oynadılar ve güçlendiler.

Normal bir muhafız oyuncusunun tek başına grup bulup gelişmesi vs çok zor. Solo da kasılmıyor, grup için genelde büyücüler isteniyor seviye kasarken ve son güncellemeler ile daha kötü oldu muhafız. Muhafızı biz kapalı beta da pvp karakteri yaptık diye övenenler nerede. Ben bu oyuncuların bir çoğunu oyunda görmüyorum artık. 24/7 işsiz gibi oynayıp lvl 70 oldular ve öyle de tek başlarına dolandılar ve şu anda da bir sürü oyuncu oyunu bıraktı ve sonra da GM lere canlı twitch te "oyunu düzeltin yoksa biz gideriz, biz çok oyuncu kitlesi getirdik" vs söylemleri ile de tehdit ettiklerini de gördük kendilerince.

Ben ara verdim bu kayra online a; çünkü, çok toxic kendini bilmiş oyuncu ve sözde TOP en iyi loncayız ve oyuncuyuz diyip, diğer oyuncuları hor gören, kavgaya ve küfüre meyilli bir oyuncu kitlesi var. Türk mmorpg cisi ve Türk oyuncular ile oynayacağız diye hevesle başlayıp uzun bir süre sıkı takipçisi olduk ve emek verdik ama exploit yapan kitle de çok ve bu kişiler oyunun başında çok kolay geliştiler (yeni güncellemeler gelmeden önce - bir de 24/7 oynuyorlar zaten). Hiç para yatırmanın ve oynamanın mantığı yok şu anda.

Ve oyun şu anda bayağı bir p2w - market şaka gibi... para verip düzenli paket alanlar çok daha hızlı gelişecekler - özellikle 24/7 oyun oynayanlar... ve oyunun eksiği çok fazla hem pvp hem de pve de ve event ya da açık dünya etkileşimleri vs de çok iyi değil.
Kayra Online Üyesi
*
47
Konular
0
Rep Puanı
02-13-2021, 09:19 AM
Momento_TR, post: 16268, member: 2232 demiş ki:Ben zamanında dediğimde, bazı sözde elite lonca üyeleri - 3-4 günde lvl 70 olan kişilerden bazıları söyle diyordu: "Muhafız baba karakter, muhafız çok güçlü" gelin görün, loncada sadece kendi tayfaları ile oynadılar ve güçlendiler.

Normal bir muhafız oyuncusunun tek başına grup bulup gelişmesi vs çok zor. Solo da kasılmıyor, grup için genelde büyücüler isteniyor seviye kasarken ve son güncellemeler ile daha kötü oldu muhafız. Muhafızı biz kapalı beta da pvp karakteri yaptık diye övenenler nerede. Ben bu oyuncuların bir çoğunu oyunda görmüyorum artık. 24/7 işsiz gibi oynayıp lvl 70 oldular ve öyle de tek başlarına dolandılar ve şu anda da bir sürü oyuncu oyunu bıraktı ve sonra da GM lere canlı twitch te "oyunu düzeltin yoksa biz gideriz, biz çok oyuncu kitlesi getirdik" vs söylemleri ile de tehdit ettiklerini de gördük kendilerince.

Ben ara verdim bu kayra online a; çünkü, çok toxic kendini bilmiş oyuncu ve sözde TOP en iyi loncayız ve oyuncuyuz diyip, diğer oyuncuları hor gören, kavgaya ve küfüre meyilli bir oyuncu kitlesi var. Türk mmorpg cisi ve Türk oyuncular ile oynayacağız diye hevesle başlayıp uzun bir süre sıkı takipçisi olduk ve emek verdik ama exploit yapan kitle de çok ve bu kişiler oyunun başında çok kolay geliştiler (yeni güncellemeler gelmeden önce - bir de 24/7 oynuyorlar zaten). Hiç para yatırmanın ve oynamanın mantığı yok şu anda.

Ve oyun şu anda bayağı bir p2w - market şaka gibi... para verip düzenli paket alanlar çok daha hızlı gelişecekler - özellikle 24/7 oyun oynayanlar... ve oyunun eksiği çok fazla hem pvp hem de pve de ve event ya da açık dünya etkileşimleri vs de çok iyi değil.
Altına imzamı atıyorum...

Foruma Git: