Büyücü Alan Skilleri Hatası !
Konu Sahibi: yalcintr, Kategori: Açık Beta Hata Bildirimi, 4 Yorum, 567 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kayra Online Üyesi
*
15
Konular
0
Rep Puanı
04-23-2021, 01:41 PM
Merhaba herkese iyi forumlar dilerim öncelikle,

Büyücülerin Alan (AOE ) Skillerini kullandıkdan sonra tekrar skill e basınca yine kullanılabilir gibi çember çıkıyor ..

İlk oyuna başladığımda yanlış birşey yaptığımı düşündüm ama değilmiş oyun hatalıymış , Alan skilini attıkdan sonra tekrar o alan skiline bastığımızda skill atma çemberi çıkmamalı ! skill inaktif olmalı saniye süresi bitene kadar , ben skilinin kaç saniye kaldığına mı bakıcam aksiyon sırasında ? o skili atıcam diye 10 defa basıyorum olmuyor yaratığa veya pvp sırasında oyuncuya ölüyorum !

Buna acil bir güncelleme gelmeli alan skili atıldıkdan hemen sonra tekrar o skill e bastığımızda skill i tekrar atabiliyormuşuz gibi alan çemberi çıkmamalı..

İyi günler dilerim.
Moderatör
*
38
Konular
2
Rep Puanı
04-23-2021, 11:46 PM (En son düzenleme: 07-24-2021, 04:10 AM Bosluk.)
Merhabalar,

Bahsetmiş olduğunuz önerileriniz ilgili birimlere iletilecektir. Destek ve önerileriniz için teşekkür ederiz.

İyi forumlar dilerim.
Kayra Online Üyesi
*
15
Konular
0
Rep Puanı
05-24-2021, 01:36 PM
(04-23-2021, 11:46 PM)Bosluk demiş ki: Merhabalar,

Bahsetmiş olduğunuz önerileriniz ilgili birimlere iletilecektir. Destek ve önerileriniz için teşekkür ederiz.

İyi forumlar dilerim.
Umarım en kısa sürede düzeltilir, hata hala devam etmekte çünkü.
Kayra Online Üyesi
*
15
Konular
0
Rep Puanı
07-21-2021, 07:09 PM
Konuyu açalı üstünden 3 ay geçti ama bu sorun hala devam etmekte, Bir alan skili attıktan sonra tekrardan skill'e bastığımızda herhangi birşey olmamalı ama tekrar alan skill'i atmamız için çember çıkıyor ve bu bir sorun, problem,hata,bug.
Moderatör
*
38
Konular
2
Rep Puanı
07-25-2021, 06:38 AM
Merhaba

Şuan öncelikli yapılması gereken daha acil konular olduğundan dolayı biraz ileriye atmamız gerekti ama belirtmiş olduğunuz durum notlarımız arasında mevcut.

Tekrardan teşekkür ederiz.

iyi forumlar

Foruma Git: