GÜNCELLEME NOTLARI: 30/05/2021
Konu Sahibi: STATIC, Kategori: Güncelleme Notları, 0 Yorum, 269 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
GMA-1
*
483
Mesajlar
26
Konular
1
Rep Puanı
05-30-2021, 06:52 AM (En son düzenleme: 05-30-2021, 06:54 AM STATIC.)
#1
GÜNCELLEME NOTLARI: 30/05/2021- Arena sisteminde artık "30vs30vs30" düzeni yerine, dengesiz sayı ve  eşitsizliğe karşı "10vs10vs10" düzeni getirildi.

- Artık 70 seviye olmayan karakterler PVP’lerde PVP Puanı/Klan Puanı/Klan Rütbesi kazanamayacaklar. Ayrıca  70 seviye oyuncuların puan kazanabilmesiiçin  PvP ' de öldürdükleri oyuncunun da 70 seviye olması gerekmektedir.

- PVP Adasına Klan Puanı/Klan Parası kazandıran yeni yaratıklar eklendi.

- Arenalara da yine Klan Puanı/Klan Parası kazandıran yeni yaratıklar eklendi.

- PVP Adasındaki karanlık tarafın kapıları açıldı.

- Artık Kayıp Adada iken arenalara giriş serbest hale geldi. Ancak Arena içerisinde oyundan çıkmanız halinde karakterinizin Eskişehir’de doğacağını unutmayın.

- Özel zindan giriş anahtarları oyuna eklendi. Anahtarlara göre farklı zindanlar için ekstra giriş hakları temin edebilirsiniz. Ayrıca Özel Zindan hakları zindanlara göre belli limitlere ayrıldı.

- 50 seviye üzeri açık dünyadaki tüm yaratıklara %1 Tecrübe (EXP) Puanı veren haplar eklendi, bu haplar sadece 50-69 seviye arasında kullanılabilir.

- Oyuncularımızın yoğun talebi üzerine etkinlikler de dağıtılan "Başlangıç Sandığı" mağazaya cüzzi bir fiyatla, haftalık satın alım limitlendirilmesiyle beraber eklendi.

- Kritik vuruşlar için "Camera Shake Efekti "  eklendi ve hasar puanları yeni fontuyla beraber daha belirgin hale getirildi.

- Azrail BOSS dropları yeniden düzenlendi.

- Nadiren karşılaşılan, herhangi bir yaratık öldürmeden EXP kazanma ya da yanınızdaki yaratığın hiç hasar vermemenize rağmen size Drop atması sorunu giderildi.

- Oyunun ana sahnesine girişinde bazı arka plan doğrulama çalışmaları yapıldı. Oyuncularımızın giriş anında hatayla karşılaşması durumları için detaylı çalışmalar yapıldı.

- Normal görevlerde yer alan; toplama görevlerinde eşyaların üst üste konması gibi şartlar ortadan kaldırıldı. Örnek olarak "Tuzak Zinciri" görevinde artık envanterinizde ayrı ayrı Tuzak Zinciri bulunsa da görev tamamlanabilecektir.

- Yeni günlük görevler, yeni oyun içi içerikleri desteklemesi adına oyuna eklendi.
- Kimyacıya 50 seviye Sağlık ve Enerji iksiri eklendi.


Foruma Git: