Büyücünün Çok Hızlı Olması / Elementler
Konu Sahibi: hearch26, Kategori: Büyücü, 32 Yorum, 2476 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kayra Online Üyesi
*
7
Konular
0
Rep Puanı
11-25-2020, 08:33 AM
[COLOR=rgb(255, 255, 0)]Son güncellemeler gayet güzel olduğu için bende bir konu açmak istedim Big Grin [/COLOR]

Büyücünün tekli ve toplu yeteneklerinin çok hızlı attığını düşünüyorum. En azından bir tık olsa da yavaşlaması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü kapalı betada arkadaşımla beraber sadece 2 büyücü olarak slotları toplayıp hemen kesebilme özelliğine sahiptik ve bu biraz kolaydı.

Büyücünün yeteneklerindeki elementler ön plana çıkarılacak mı bilmiyorum. Ateş için yakma, su için yavaşlatma, elektrik için yerine sabitleme vs. eğlenceli olabilir.

Şöyle bir önerim olacaktı :

Klasik olarak yeteneklere direkt özellik getirilebilir. Her türlü kullanılabilir olması açısından.

Yahut, Büyücülerin kullandığı asalara bir şekilde (taş ekleme, efsun olarak vs. herhangi bir yolla) element özelliği getirilerek kullanılabilir. Mesela 1 Asada Ateş elementi var ve o asa ile ateş yeteneklerinin ekstra bir özelliği kullanılabilecek. Su element özellikli bir asa sadece su elementinin ekstra özelliğini kullanabilecek.

[COLOR=rgb(184, 49, 47)]" Burada herkesin tanıdığı başka bir oyunla benzetmeler gelecektir ama benim önerdiğim özellik, farklı elementteki bir silah farklı elementin ekstra özelliğini kullanamaması. Ateş elementli bir asaya sahip olan birisi su elementinin yavaşlatmasını kullanamaması. "[/COLOR]

Bu da büyücülerin çoklu oyun oynamasına itecek bir özellik ve oyun içeriğini eğlendirecek bir özellik olacağını düşünüyorum.
Kayra Online Üyesi
*
6
Konular
0
Rep Puanı
11-25-2020, 08:58 AM
Güzel düşünmüşsün.
Kayra Online Üyesi
*
9
Konular
0
Rep Puanı
11-25-2020, 09:55 AM
Magelerin lure yaparken can çalabildikleri bir skill olmaması lazım. Öyle bir skill vardı diye hatırlıyorum. Bi de skillerine casting time lazım. Çok kısa sürede atıyorlar.
Kayra Online Üyesi
*
7
Konular
0
Rep Puanı
11-25-2020, 01:28 PM
Stryze, post: 145, member: 1978 demiş ki:Magelerin lure yaparken can çalabildikleri bir skill olmaması lazım. Öyle bir skill vardı diye hatırlıyorum. Bi de skillerine casting time lazım. Çok kısa sürede atıyorlar.

Aynen öyle. 2 saniyede tüm yeteneklerimi tak diye kullanabiliyorum ve çok büyük bir haksızlık bence.
Kayra Online Üyesi
*
25
Konular
0
Rep Puanı
11-25-2020, 01:31 PM
Büyücünün tamamen kısılması gereken bir karekter olduğunu düşünüyorum gerek kaçma skilleri gerek hız gerekse can artırma bunlar o kadar orantısızki çarı tamamen op yapıyor skiller üzerinde asla yoğunlaşılmamıştı kapalı betada. Büyücü dediğin elementsel takılır ya komple buz bir iki skili ateş yapar yada tamamen ateş bir iki skili buz koyar ama adam 1 ateş yapmış alan skili koymuş 1 buz yapmış alan skili koymuş 1 şimşek yapmış alan skili koymuş ve aşırı saçma olmuş değişmemiştir zaten ama o skilleri atarken süre istemesi gerekiyor hemen atmaması gerek ve her karekterde geçerli olacak bazı skillerin yavaşlatma durdurma sersemletme gibi özellikler eklenmeli diyicem ama yapılmıcak o yüzden boş yere kendimi yormayacağım.
Kayra Online Üyesi
*
44
Konular
0
Rep Puanı
11-25-2020, 01:52 PM
Herkezin unuttuğu bişey var mage ALAN CAN ÇALIYO bizim bir arkadaş yıldırım alan vuran skille buz golemlerin olduğu
dungeonda tek başına dönerek kasılabiliyordu işin komiği moblar vurduktan sonra 58 LVL dungeonda moblara hem yıldırımla tek atıp hem bunla mobların vurdduğu hasarı iyleşiyordu
Kayra Online Üyesi
*
25
Konular
0
Rep Puanı
11-25-2020, 07:05 PM
Shamanyak, post: 176, member: 2116 demiş ki:Herkezin unuttuğu bişey var mage ALAN CAN ÇALIYO bizim bir arkadaş yıldırım alan vuran skille buz golemlerin olduğu
dungeonda tek başına dönerek kasılabiliyordu işin komiği moblar vurduktan sonra 58 LVL dungeonda moblara hem yıldırımla tek atıp hem bunla mobların vurdduğu hasarı iyleşiyordu
inşallah düzeltmişlerdir brom aksi taktirte oyuna girmemle çıkmam arasında yaklaşık bi 10dakika olacaktır.
Kayra Online Üyesi
*
26
Konular
0
Rep Puanı
11-25-2020, 11:51 PM
hearch26, post: 114, member: 2055 demiş ki:[COLOR=rgb(255, 255, 0)]Son güncellemeler gayet güzel olduğu için bende bir konu açmak istedim Big Grin[/COLOR]

Büyücünün tekli ve toplu yeteneklerinin çok hızlı attığını düşünüyorum. En azından bir tık olsa da yavaşlaması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü kapalı betada arkadaşımla beraber sadece 2 büyücü olarak slotları toplayıp hemen kesebilme özelliğine sahiptik ve bu biraz kolaydı.

Büyücünün yeteneklerindeki elementler ön plana çıkarılacak mı bilmiyorum. Ateş için yakma, su için yavaşlatma, elektrik için yerine sabitleme vs. eğlenceli olabilir.

Şöyle bir önerim olacaktı :

Klasik olarak yeteneklere direkt özellik getirilebilir. Her türlü kullanılabilir olması açısından.

Yahut, Büyücülerin kullandığı asalara bir şekilde (taş ekleme, efsun olarak vs. herhangi bir yolla) element özelliği getirilerek kullanılabilir. Mesela 1 Asada Ateş elementi var ve o asa ile ateş yeteneklerinin ekstra bir özelliği kullanılabilecek. Su element özellikli bir asa sadece su elementinin ekstra özelliğini kullanabilecek.

[COLOR=rgb(184, 49, 47)]" Burada herkesin tanıdığı başka bir oyunla benzetmeler gelecektir ama benim önerdiğim özellik, farklı elementteki bir silah farklı elementin ekstra özelliğini kullanamaması. Ateş elementli bir asaya sahip olan birisi su elementinin yavaşlatmasını kullanamaması. "[/COLOR]

Bu da büyücülerin çoklu oyun oynamasına itecek bir özellik ve oyun içeriğini eğlendirecek bir özellik olacağını düşünüyorum.
Gerçekten Güzel düşünülmüş bir konu düşünülebilir
Kayra Online Üyesi
*
56
Konular
0
Rep Puanı
11-26-2020, 09:41 PM
büyücü nerf yemiştir heralde Smile
Kayra Online Üyesi
*
32
Konular
0
Rep Puanı
12-01-2020, 10:03 AM
Maşallah yönetim iyi çalışıyor en kısa zamanda halledilir inşallah.

Foruma Git: